Nasza misja

Jesteśmy firmą informatyczną z Trójmiasta, która rozpoczęła działalność w 2020 roku. Stworzyliśmy innowacyjny system Smart Maint i udoskonalamy go nieprzerwanie od 4 lat, aż do dzisiaj, korzystając z praktycznych wskazówek naszych klientów.

Naszą misją jest wdrażanie systemów CMMS w działach utrzymania ruchu i przez to znaczącą poprawę jakości zarządzania i mierzalne zmniejszenie kosztów prowadzenia działu utrzymania ruchu: między 2 a 7% w zakładach korzystających z innych systemów UTR oraz aż do 30% w zakładach nie wspierających się żadnym systemem utrzymania ruchu według zasad Lean Management.

Nasza wizja przyszłości

Manager fabryki w dzisiejszych czasach walczy z natłokiem obowiązków oraz koniecznością mierzalnego prezentowania wzrostu wyników na każdym polu zarządzania. Smart Maint jest po to, aby wygenerować kilka dni dodatkowego urlopu przy jednoczesnym zwiększeniu wyników Managera każdego zakładu, w którym ciągłość pracy maszyn i urządzeń ma wpływ na generowane wyniki.

Co to jest Smart Maint

To specjalistyczne oprogramowanie wspierające pracę zespołu utrzymania ruchu oraz innych działów przedsiębiorstwa produkcyjnego. Umożliwia pracownikom produkcji (operatorom i kierownikom) zgłaszanie usterek i awarii linii produkcyjnej do działu utrzymania ruchu. Dzięki programowi SmartMaint zespół utrzymania ruchu otrzymuje natychmiastowe powiadomienia na telefony i przystępuje do pracy nad usunięciem awarii. Narzędzie to pozwala kierować zlecenia do konkretnych techników i znacznie skraca czas reakcji na zgłoszone problemy.

Wybróbuj bez zobowiązań

14-dniowy, bezpłatny okres  próbny

Opinie o SmartMaint

Grono usatysfakcjonowanych użytkowników SmartMaint systematycznie rośnie. Sprawdź wybrane opinie.

Chcesz więcej informacji?

Zapisz się na newslettera i otrzymuj informacje o aktualizacjach programu SmartMaint.